מבצע: ₪144 ₪125

וגה קליניק סדרת פנינים ודבש סרום 30מל'
 
 

וגה קליניק סדרת פנינים ודבש סרום 30מל'

סדרת פנינים ודבש מיועדת לכל הגילאים, ולכל סוגי העור. משמשת בטיפולי יופי לכלות, לפני אירועים, נותנת מענה לעור עייף, עכור וחסר ברק.

 

דבש – מכיל אנזימים שהם חלבונים האחריים לפעילות תקינה של העור, המאיצים תהליך חילוף חומרים ברקמת, מפקחים על תהליכי האנרגיה בתאים, סילוק רעלנים וניקוי העור.
אבקת פנינים – אבקה דקה ועדינה המופקת מפנינים אמיתיות, נותנת לעור flashing, הזנה ומראה חלק ובוהק.
סדרת מוצרים המועשרים באבקת פנינים ובדבש המעוררים צמיחת נימי דם חדשים, מזרזים התפתחות של תאי עור חדשים, אנטי אוקסידנטים חזקים במיוחד, קוטלים חיידקים ומונעים התפתחות דלקות, יוצרים זירוז בתהליכי ריפוי וגורמים להגלדה מהירה של נגעים והצטלקויות.

 מקבץ עשיר ביותר של חומרים פעילים על בסיס שמן זרעי ענבים, שמן סויה, שמן בבונג, וויטמין A המזינים את העור, מפעילים  מנגנוני תיקון שונים ויצור קולג עם אלסטין. הסרום מכיל נוגדי חמצון הנלחמים ומאיטים את תהליך הזדקנות העור ע"י לחימה ברדיקלים חופשיים. תכשיר יוקרתי בעל פעילות מיידית, מותיר עור זוהר וקורן, נספג בקלילות ומעניק רכות וגמישות לעורך היום. מתאים במיוחד לעור יבש או חסר לחות לשימוש באזורי הפנים, צוואר ומחשוף. מצוין כבסיס לעיסוי במכון הקוסמטי וכבסיס לקרם לילי או קרם יום.

אופן השימוש: על עור נקי ויבש הספיגי מספר טיפות של סרום, מומלץ לשלב עם קרם לילה, בשעות הערב. לעור מיובש הסובל מהתקלפויות מומלץ לשלב סרום עם קרם לחות, בשעות הבוקר.
 
מרכיבים פעילים:   
Pearl powder- אבקת פנינים, אבקה דקה ועדינה המופקת מפנינים אמיתיות, נותנת לעור "פלשינג" ומראה בוהק; Grape Seed Oil- שמן זרעי ענבים, אחוז גבוה של חומצה לנולאית, משקם ומחזק סיבי קולג;Soybean Oil- שמן סויה, אנטי אייג'ינג מובהק מצוין לשיקום העור;Retinyl palmitate– ויטמין A, מונע התייבשות העור ומגביר את גמישותו; Padina Pavonica Extract-פדינה פבוניקה, חומר המופק מאצות ים מעשיר את העור באלמוטים הדרת נטיב ועוזר בבניה של סיבי קולגן; Borage  Oil- שמן בורגו, צמח בעל סגולות מרפא יעיל ביותר בטיפול  באדמומיות ויובש בעור ובאיבוד לחות. מומלץ כמרכיב בתכשירים לעור רגיש;
 
 
 
  • סרומים, קרם פנים, קרמים ותחליבים
 
  • וגה קליניק, פנינים ודבש