מחיר: ₪180

וגה קליניק סדרת פנינים ודבש קרם לחות 250מל' לעור זוהר
 
 

וגה קליניק סדרת פנינים ודבש קרם לחות 250מל' לעור זוהר

קרם לחות מעודן המתאים לכל סוגי העור, נותן ברק ורענון מיידי לפנים. הקרם מכיל אבקת פנינים טבעית, המעניקה לעור את הזוהר הנדרש וכן מקבץ ויטמינים A,E,B הנותנים לעור את ההזנה וזוהר.
 
אופן השימוש:למרוח את הקרם כל בוקר על עור נקי ויבש. אפשרי לשלב עם כל סוגי של הסרום לפי הצורך מתחת לקרם לחות פנינים ודבש, מכיל מקדם הגנה מהשמש SPF-15.
 
מרכיבים פעילים: Pearl powder- אבקת פנינים, אבקה דקה ועדינה המופקת מפנינים אמיתיות, נותנת לעור "פלשינג" ומראה בוהק; Shea butter-חמאת שיא, תורמת לעידון העור בשל יכולת הגנה משמש ( 3-4 SPF) מטפלת מצוין ביובש בעור, דרמטיטס וגרוים. תורמת להמרצת הדם ולפיכך מעשירה את הריקמה בחמצן; Grape Seed Oil- שמן זרעי ענבים, אחוז גבוה של חומצה לנולאית, משקם ומחזק סיבי קולג; Sweet  Almond Oil- שמן אגוזי לוז, בעל חדירות מופלאה ומאירה מעדן את מראה העור; Allantoin - אלנטואין חומר קרטוליתי המרכך את שכבה הקרנית, עוזר בהסירת תאים מתים, מונע סתימת נקבוביות, היווצרות קומודונים ותופעות דלקתיות ומזרז ריפוי העור;  Urea– אוריה, מלחחת, מאיטה תהליך חימצון בתאים ומגבירה את משק המים בעור; Retinyl palmitate- ויטמין A, מונע התייבשות העור ומגביר את גמישותו;

 

 
 
  • לחויות, קרמים ותחליבים
 
  • וגה קליניק, פנינים ודבש